pondělí - pátek 9 - 17 Sobota: 9 - 13 Neděle: po telefonické dohodě
Kontaktujte nás +420 774 081 060

Služby

Financování vozidla od A do Z

Společně s našimi partnery dokážeme zajistit financování vozidla přímo v našem autobazaru. Vybrat si můžete hned z několika možností financování. Úvěr zprostředkujeme s nulovou akontací a schválením do třiceti minut. Spolupracujeme pouze s renomovanými společnostmi, jako jsou Essox, Moneta, Home Credit nebo například Cofidis.

Jaké finanční služby dokážeme zprostředkovat?

  • Spotřebitelský úvěr s nulovou akontací
  • Finanční leasing s následnou koupí
  • Zpětný úvěr na auto

Spotřebitelský úvěr neboli auto na splátky

Spotřebitelský úvěr patří k nejčastějším způsobům financování vozu. Nespornou výhodou je fakt, že se kupující stává jediným majitelem a provozovatelem vozidla ihned po podpisu kupní smlouvy. Nový majitel si také musí uzavřít zákonné povinné ručení a veškeré náklady na servis si hradí sám.

Pronájem vozu s následnou koupí

Vedle klasického spotřebitelského úvěru dokážeme zprostředkovat také tzv. finanční leasing. Jedná se o pronájem auta s následnou koupí. Auto můžete používat, platíte měsíční splátky, ale majitelem se stanete až po skončení splácení a odkupu vozidla od leasingové společnosti. Ta se také stará o různé provozní záležitosti, včetně pojištění vozidla.

Zpětný úvěr na auto

Potřebujete ihned peníze v hotovosti? V autobazaru oceníme vozidlo a zjistíme tržní cenu. Propojíme Vás s úvěrovou společností, která po domluvě a podpisu smlouvy vyplatí peníze. Vy pak následně auto splácíte. Výhodou zpětného úvěru je to, že auto zůstává ve vlastnictví klienta, který jen platí. Uvažujete o některé z možností financování? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám se vším poradíme.